Book Now
+355692067729 / 692068315

*Transfers by taxi or minibus can be arranged upon request.

Beer Fest

Promo

Paketa weekend 2 nete dhe 3 nete ,
Oferta minigrupe 20 vete-50 vete
Paketa zbuloni Shqiperine
Perfshin akomodim mengjes, darke, wif+parking 
Darka ne AlbionBrauhaus  birrarri familje restorant.
Vizite ne Berat,Apolloni.Muze Arkeologjik Durres, Tirane
Paketa Qendro gjate ne nje dhome standarte dhe nje guzhine e perbashket
Nga 15 tetor-30 prill
qendro 7 nete paguaj  140 euro
qendro 2 jave paguaj 225 euro
qendro 3 jave paguaj 300 euro
qendro nje muaj paguaj 350 euro.
Paketa Happy hour
Cdo dite nga 11-18.00 dy ore qendrimi kushton 2000 ALL.
Ju sigurojme dhome me diell dhe ballkon, parking. wifi.
Self check- in.